Orar C112
Sali de curs, Corpul C, capacitate 120 locuri
Publicat la data 29.11.2022 06:55 , valabil în perioada 26.09.2022 - 13.03.2023 .

De la Până la Disciplina Tip Profesor Studenti Frecvența Pachet
Luni (9 ore, 75%)
08:00 10:00 Baze de date Curs Conf. dr. Breaban Mihaela
Lect. dr. Varlan Cosmin
I2A    
10:00 12:00 Baze de date Curs Conf. dr. Breaban Mihaela
Lect. dr. Varlan Cosmin
I2B    
14:00 16:00 Instruire asistata de calculator Curs Colab. Pascariu Laura Mihaela I3B , I3E Impare  
16:00 18:00 Principii ale limbajelor de programare Curs Conf. dr. Arusoaie Andrei I2A , I2B , I2E   1
18:00 20:00 Principii ale limbajelor de programare Seminar Conf. dr. Arusoaie Andrei I2A1 , I2A2 , I2A3 , I2A4 , I2A5 , I2A6   1
Marti (14 ore, 117%)
08:00 10:00 Baze de date Seminar Lect. dr. Varlan Cosmin I2B4    
10:00 12:00 Data Structures Curs Conf. dr. Gatu Cristian
Conf. dr. Raschip Madalina
I1E    
10:00 12:00 Structuri de date si algoritmi Curs Conf. dr. Raschip Madalina MLC1   1
12:00 14:00 Tehnici de Programare Multiprocesor Curs Conf. dr. Onica Emanuel I3   3
14:00 16:00 Introducere in programare Curs Lect. dr. Patrut Bogdan I1A    
16:00 18:00 Introducere in programare Curs Lect. dr. Patrut Bogdan I1B    
18:00 20:00 Introduction to Programming Curs Lect. dr. Patrut Bogdan I1E    
Miercuri (10 ore, 83%)
08:00 10:00 Limbaje formale, automate si compilatoare Curs Lect. dr. Captarencu Oana
Lect.dr. Moruz Alex
I2A    
10:00 12:00 Limbaje formale, automate si compilatoare Curs Lect. dr. Captarencu Oana
Lect.dr. Moruz Alex
I2B    
12:00 14:00 Vedere Artificiala Curs Conf. dr. Ignat Anca MOC1 , MSD    
16:00 18:00 Blockchain - fundamente si aplicatii Curs Conf. dr. Arusoaie Andrei
Conf. dr. Onica Emanuel
MIS , MOC2 , MSD , MSI1    
18:00 20:00 Dezvoltarea sistemelor fizice utilizand microprocesoare Curs Lect. dr. Varlan Cosmin I3A , I3B , I3E   2
Joi (12 ore, 100%)
08:00 10:00 Formal Languages, Automata and Compilers Curs Lect. dr. Captarencu Oana
Lect.dr. Moruz Alex
I2E    
10:00 12:00 Algoritmica grafurilor Seminar Lect.dr. Frasinaru Cristian I2B5    
12:00 14:00 Securitatea informatiei Seminar Asist. dr. Nica Anca-Maria I3B4    
14:00 16:00 Programare si modelare probabilista Curs Conf. dr. Zalinescu Adrian I3A , I3B , I3E   3
16:00 18:00 Invatare Automata Curs Conf.dr. Ciortuz Liviu I3A    
18:00 20:00 Invatare Automata Curs Conf.dr. Ciortuz Liviu I3B    
Vineri (16 ore, 133%)
08:00 10:00 Algoritmica grafurilor Curs Lect. dr. Olariu Florentin Emanuel I2A    
10:00 12:00 Algoritmica grafurilor Curs Lect.dr. Frasinaru Cristian I2B    
12:00 14:00 Securitatea informatiei Seminar Asist. dr. Nica Anca-Maria I3B2    
14:00 16:00 Machine Learning Curs Conf.dr. Ciortuz Liviu I3E    
16:00 18:00 Dezvoltarea sistemelor fizice utilizand microprocesoare Seminar Lect. dr. Varlan Cosmin I3A1 , I3A2 , I3A3 , I3A4   2
16:00 18:00 Dezvoltarea sistemelor fizice utilizand microprocesoare Seminar Dr. Craciun Vlad I3A5 , I3A6 , I3B1 , I3B2   2
18:00 20:00 Dezvoltarea sistemelor fizice utilizand microprocesoare Seminar Lect. dr. Varlan Cosmin I3B3 , I3B4 , I3B5   2
18:00 20:00 Dezvoltarea sistemelor fizice utilizand microprocesoare Seminar Dr. Craciun Vlad I3E1 , I3E2 , I3E3 , I3E4   2

De la Până la Disciplina Tip Profesor Studenti Pachet
Luni, 14.11.2022
08:00 12:00 Structuri de date Partial Conf. dr. Gatu Cristian
Conf. dr. Raschip Madalina
I1  
14:00 17:00 Securitatea informatiei Partial Prof.dr. Tiplea Ferucio Laurentiu I3  
Marti, 15.11.2022
16:00 20:00 Introducere in programare Partial Lect. dr. Patrut Bogdan I1  
Miercuri, 16.11.2022
08:00 12:00 Logica pentru informatica Partial Conf. dr. Arusoaie Andrei
Conf. dr. Ciobaca Stefan
I1  
Joi, 17.11.2022
18:00 19:30 Cercetari operationale Partial Lect. dr. Olariu Florentin Emanuel MOC2 1
Vineri, 18.11.2022
08:00 14:00 Programare in Python Partial Conf. dr. Gavrilut Dragos I3  
14:00 18:00 Matematica - Calcul Diferential si Integral Partial Conf.dr. Arusoaie Andreea-Valentina
Conf.dr. Forascu Corina
Conf. dr. Zalinescu Adrian
I1  
Sambata, 19.11.2022
15:00 17:00 Invatare Automata Partial Conf.dr. Ciortuz Liviu I3A  
17:00 19:00 Invatare Automata Partial Conf.dr. Ciortuz Liviu I3B , I3E  

Generat cu eOra 2.1.8